AIRLINE ASSESSMENT PREPARATION TRAINING

 

 

– Zdałeś egzaminy, zgromadziłeś uprawnienia, poświęciłeś swój czas i pieniądze, żeby dostać upragnioną pracę w liniach lotniczych?

– Masz za sobą screening i nie poszło Ci tak jak planowałeś?

– Nie wiesz czego spodziewać się podczas aplikacji na stanowisko Pierwszego Oficera w liniach?

– Chcesz wypaść jak najlepiej i zmniejszyć dawkę stresu w trakcie rekrutacji?

 

 

Ta oferta jest dla Ciebie:

 

 • Zapoznamy Cię z kokpitem 737-800NG oraz  jego funkcjami, z których będziesz korzystał w trakcie screeningu.
 • Przećwiczymy praktycznie schemat lotu screeningowego w kokpicie Boeinga 737-800 w tym  (1h jako Pilot-Flying oraz 1h jako Pilot – Monitoring, call’outy, podział uwagi, umiejętność czytania kart podejścia(Jeppesen), briefing do startu, approach briefing, holding, przechwytywanie QDM oraz QDR, przechwycenie ścieżki ILS oraz procedura Go-Around).
 • Omawiamy konkretne, najczęściej powtarzające się zagadnienia z lotu screenig’owego do wszystkich linii rekrutujących na typ 737 (co trzeba umieć, jak się przygotować).
 • Skupiamy się na pytaniach z zakresu ATPL pojawiające się w procesie rekrutacji (procedury, zasady lotu, język angielski).
 • Pokażemy Ci jak poradzić sobie na rozmowie HR, psychologiem oraz przećwiczymy zajęcia w grupach, które często występują podczas rekrutacji.
 • Będziesz mógł, również przećwiczyć praktyczny test z zakresu psychologi, (czas reakcji, abstract reasoning test, podział uwagi oraz DODAR – Decission making process) oraz Test Wiedeński za pomocą urządzenia które spotkasz na wielu rekrutacjach.
 • Nasze zajęcia prowadzą tylko najlepsi doświadczeni piloci, instruktorzy, z olbrzymim doświadczeniem i niesamowitym podejściem do słuchacza, którzy na codzień pracują czynnie w wielu znanych liniach lotniczych w Europie m.in LOT, Enter air, Ryanair, Smartwings.

 

Nie pozwól żeby zainwestowany czas, pieniądze, wysiłek poszły na marne z powodu błahych błędów na które jesteś narażony w procesie rekrutacji.

Zaufaj nam i oddaj się w ręce profesjonalistów, którzy poprowadzą Cię na ostatnim etapie, który z punktu widzenia dalszej kariery jest najważniejszym.

 

Program obejmuje:

 • 3 h wykładów przygotowujących do rozmowy technicznej,
 • 2 h w symulatorze B737 pod nadzorem instruktora,
 • 2h briefingów / de-briefingów po locie w symulatorze,
 • 3h wykładów z psychologiem, testy psychologiczne oraz przygotowania do rozmowy z działem HR.

 

Przed kursem otrzymasz od nas tak jak w procesie rekrutacji SOP’a odnośnie zadania, które będziesz wykonywał na symulatorze z którym będziesz musiał zapoznać się samodzielnie, obejmujący także standardowe call outy dopasowane do B737. Na zajęciach wyjaśnimy jak dokładnie ma przebiegać lot i jak wypaść najlepiej.

 

Przed uczestnictwem w naszym kursie polecamy ukończyć kurs MCC/JOC(optymalnie).

 

więcej informacji pod adresem e-mail :

biuro@passatplexam.pl

 

CENA:

1949,00 ZŁ NETTO

BIBLIOTEKA